Цікаві факти

Міккі Рурк грає роль Івана Ванко на прізвисько Батіг. У коміксах Батіг звуть Марк Скарлотті, а Іван Ванко - ім'я іншого відомого суперлиходія, Кривавого Динамо.
Рурк дуже хотів олюднити свого лиходія, щоб він не був таким однобоким, тому Батіг завів в тюремній кaмері папугу кaкaду, щоб Ванко з ним курив, розмовляв і, зрозуміло, напивався в мотлох, як водиться в російських тюрмах.

В інтерв'ю Guardian Міккі розповів, що придумав свій текст частково вимовляти російською.
"Я вирішив половину своєї ролі зіграти російською. І це досить важко, оскільки російський не так вже й легко дається англомовному мови. Я по три години на день проводжу з вчителем, і незважаючи на це за два тижні вивчив тільки чотири пропозиції! Ну ось, наприклад ... Yezzamee menya ... Yezzamee manya obott ... Er, nemaboootty menya ...".
Ця неперекладна гра звуків, на думку самого актора, перекладається як: "Якщо хто-то мене вб'є, не будіть мене, тому що я вважатиму за краще бути мертвим, ніж жити в твоєму світі".

Для того, щоб вжитися в роль батога, Міккі Рурк побував на екскурсію в Бутирській в'язниці.
На дизайн батогів Ванко істотний вплив зробили лазерні мечі з «Зоряних воєн» (1977).
Дон Чідл замінив попередника в ролі підполковника Джеймса «Роуді» Родса / Бойова машина після погіршення відносин між попередником і студією Marvel Studios. Marvel ніяк не пояснив рокіровку, але інсайдери доповіли, що студія з актором не зійшлися в ціні.
За словами Дона Чідл, він зіграв Роуді по іншому, проте, врешті-решт, деяку частину образу він скопіював з попередника.
Семюел Л. Джексон, знявшись в першому фільмі, перед початком знімаьної кампанії уклав оригінальну операцію з Marvel Studios, згідно з якою він також мксить зявитися в дев'яти інших фільмах в образі пoлковникa Ніка Ф`юрі
Сем Рокуелл, який зіграв промисловця Джастіна Хаммера, пробувався на роль Залізної людини в першій частині.
Чорну вдову повинна була зіграти Емілі Блант, але вона відмовилася від ролі через зйомку в «Подорожі Гуллівера».
До того, як Скарлет Йоханнсон замінила в проекті Емілі Блант, на роль Чорної вдови претендували також Наталі Портман, Джессіка Альба і Анджеліна Джолі.
Скарлетт Йоханссон так сильно бажала отримати роль Чорної Вдови, що перефарбувалася в рудий колір, ще до початку кастингу.
Скарлетт Йоханссон стверджувала, що при підготовці до ролі черпала натхнення у ролях фатальних жінок - Ніни Іванівни Якушовой в "Ніночка" (1939) та Ані Амасовой в "Шпигун, який любив мене" (1977).
На питання журналістів про те, чи варто і коли чекати тріквел, Джон Фавро на кінофестівалe San Diego Comic Con заявив, що на його думку, завершенням трилогії про "Залізній людині" повинен стати фільм «Месники». Він ще не знає, чи буде саме він режисером проекту.
За словами режисера, головна тема «Залізної людини 2» - показати різницю між «сказати, що ти Залізна людина» і «бути Залізним людиною». Джон Фавро додав: «Багато хто запитував нас, чи будемо ми додавати сюжетну лінію« демона в пляшці ». Ми встановили тон у першому фільмі, який куди менш похмурий, ніж тон оригіналу, але ми хотіли показати те, як Тоні справляється з усім тиском, накат на нього після заяви «Я - Залізна людина» і як він намагається зберегти свою власну особистість, будучи що рятує світ супергероєм, і тим, як все це відображається на життях близьких до нього людей ».
Компанія Gameloft випустить однойменну гру по фільму на мобільні телефони.
Також мають місце випадки
1.Аль Пачіно розглядався на роль Джастіна Хаммера.
2.Фенн Вонг і Чжан Цзиі розглядалися на роль Руміко Фуджікави.
3.Емілі Блант повинна була зіграти Чорну Вдову, але їй довелося відмовитися від ролі через зайнятість на «Подорожах Гуллівера» (2010).
4.Геннадій Тартаковський зробив розкадровки до екшн-сцен фільму.
5.Міккі Рурк порадив, щоб його персонаж частково говорив російською.
6.Роберт Дауні-мол. порекомендував Джастіна Теру Джону Фавро як сценарист фільму.
7.Перший сіквел, спродюсований студією Marvel Studios.
8.Перший сіквел Джона Фавро і як режисера, і як актора.
9.Дон Чідл замінив Терренса Ховарда в ролі Роуді, після погіршення відносин між Терренсом та студією Marvel Studios.
10.Хлист (Міккі Рурк), як він зображений у фільмі, - поєднання двох лиходіїв Залізної людини - хлиста, що володіє спеціальним батогом, і Крімсон Динамо, що носить броню, що контролює електрику.
11.Семюел Л. Джексон, з'явившись у першому фільмі в ролі Ніка Ф'юрі, перед початком зйомок другої частини уклав унікальну операцію з Marvel Studio, відповідно до умов якої він з'явиться в дев'яти фільмах в образі Ніка.
12.Скарлетт Йоханссон настільки сильно хотіла отримати роль Чорної Вдови, що пофарбувала волосся в рудий колір, ще до того, як її затвердили на роль.
13.За словами Дона Чідл, він намагався зіграти Роуді по-своєму, проте, зрештою, більшу частину образу він скопіював у Терренса Ховарда.
14.Для ролі Чорної Вдови Скарлетт Йоханссон посилено тренувалася шість тижнів до початку зйомок і продовжувала тренування протягом шестимісячного знімального періоду.
15.Сем Рокуелл, що зіграв Джастін Хаммера, розглядався на роль Тоні Старка в першій частині.
16.У коміксі Джастін Хаммер - літня людина, проте для фільму його спеціально «омолодили», щоб він краще підходив на роль суперника Тоні Старка.

1 коментарі:

Анонім сказав...

Прикольный факт, что Микки Рурк был в нашей Бутырке (Сизо № 2 УФСИН по.г Москва) :)

Дописати коментар